https://van-opstal.net/merinois/meritosew/3517 ZWIĄZEK POLAKÓW WE WŁOSZECH | ASSOCIAZIONE DEI POLACCHI IN ITALIA

watch

Wydarzenia

Petizione contro la declassificazione

single guy not dating

http://www.jsaspecialists.com/?niomas=Elite-binary-options-trading-vs-forex&eaf=c7 Cari Amici, siamo da capo. Nuovo sindaco di Cassino, ha  inserito all’ordine del giorno per il 6.11.2017 la richiesta della declassificazione della strada che conduce ai monumenti polacchi a Albaneta, da strada pubblica a strada privata che vuol dire che il locatario avrà diritto di vietare l’accesso o di chiedere pagamento. […]

optionavigator

more»

Info

Dyżury porad prawnych w Bolonii

http://senslite.com.tw/?alergolog=opzioni-digitali-metodi&eef=54

enter site porady-prawneTradycyjnie już zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w rozpowszechnieniu informacji dotyczącej dyżurów z poradami prawnymi. Podobnie, jak w latach ubiegłych dyżury będą miały formułę indywidualnych spotkań interesantów z prawnikiem, na których będzie można uzyskać porady z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych (emerytury, renty, zasiłki), odszkodowań, prawa rodzinnego i innych działów prawa cywilnego.

enter site Dyżury będą odbywać się w Bolonii w siedzibie Konsulatu Honorowego RP w Bolonii, via Del Pratello 6/B raz w miesiącu w czwartki w następujących terminach:
30 stycznia, 27 lutego, 27 marca, 17 kwietnia, 29 maja, 26 czerwca 2014 r.