Związek Polaków we Włoszech   Associazione dei Polacchi in Italia

Dyżury porad prawnych w Mediolanie

godlo

Szanowni Państwo,

Konsulat Generalny w Mediolanie informuje, że zostały wznowione porady prawne i podatkowe. Podajemy poniżej terminy najbliższych spotkań:

PORADY PRAWNE DLA POLAKÓW W MEDIOLANIE

Podczas indywidualnych spotkań z panią mec. Aleksandrą Kubasiewicz będzie można bezpłatnie skonsultować się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów i zobowiązań, prawa rodzinnego, odpowiedzialności cywilnej i odszkodowań, oraz innych działów prawa. Porady będą udzielane we współpracy z panią mec. Ewą Klimczak-Altomani.

 Dyżury będą odbywać się w Mediolanie w siedzibie Before srl (Via Sardegna 11, V piętro)  w następujących terminach: 24 czerwca oraz 15 lipca 2020 r., godz. 16.00-18.00.

 Przed przyjściem na dyżur należy zapisać się mailowo  aleksandra.kubasiewicz@unito.it  podając imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz krótki opis swojej sprawy.

 Na dyżur należy przynieść wszystkie dostępne dokumenty dotyczące danej sprawy.

 

 DORADZTWO PODATKOWE DLA POLAKÓW W MEDIOLANIE

 W celu rozszerzenia pomocy prawnej w zakresie prawa podatkowego będą kontynuowane  “Dyżury doradztwa podatkowego”, w ramach których prawnik Diego Conte, ekspert podatkowy z wieloletnim doświadczeniem, będzie udzielał bezpłatnych porad wszystkim zainteresowanym.

 Porady będą udzielane również w języku polskim w związku z napotykanymi przez Polaków problemami dotyczącymi okresowych zobowiązań podatkowych, jak również w stosunkach z włoskimi instytucjami (Urząd Skarbowy, Agencja Celna, Urząd Miasta).

 Dyżury będą odbywać się w Mediolanie w siedzibie Before srl (Via Sardegna 11, V piętro)  w następujących terminach: 25 czerwca oraz 17 lipca 2020r., godz. 13.30-15:00.

Przed przyjściem na dyżur należy obowiązkowo zapisać się telefonicznie (392 033 7344) lub mailowo (d.conte@dejalex.com), podając imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz krótki opis swojej sprawy.

Z poważaniem,

Małgorzata Stachna-Cremonino

Starszy referent

Referat ds. Współpracy z Polonią, Prawnych i Ruchu Osobowego
Konsulat Generalny RP Mediolanie
Via Monte Rosa 6, 20149 Mediolan

tel.: +39 02 45381504, fax: +39 02 45381545

http://www.mediolan.msz.gov.pl

KG RP Mediolan: Twitter